پاسخگویی آنلاین

تدریس خصوصی اول | معلم اول تهران

تدریس خصوصی اول دبستان

5 فعالیت دوستی برای دانش آموزان ابتدایی فعالیت های دوستی برای دانش آموزان ابتدایی یک راه عالی برای شروع برنامه های درسی بازگشت به مدرسه است. ایجاد یک فضای کلاسی دلسوز و آموزش مهارت های دوستی، مهارت ه

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان در مدرس خوب حضور دارند.

ادامه

درستی رزومه معلمان

مدرس خوب با همه معلم ها مصاحبه‌ی حضوری داشته است. از همه معلم ها تصاویر مدارک آنها دریافت شده است.

ادامه

بهترین قیمت کلاس

معلم های مدرس خوب، نسبت به سایر معلم ها با رزومه بهتر و مشابه، قیمت مناسب تری دریافت می کنند.

ادامه

تخصصی ترین مرکز پایه اول

معلم اول تنها سایتی است که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی، آموزش و تولید محتوای آموزشی پایه اول ابتدایی فعالیت دارد.

ادامه

مشاوره و پشتیبانی رایگان

مشاوره و پشتیبانی رایگان دانش آموز توسط مشاوران حرفه ای و با تجربه پایه اول ابتدایی و پيگيري مستمر درسي ونظارت بر پيشرفت تحصيلي تا اتمام سال تحصیلی جاری

ادامه

5 فعالیت دوستی برای دانش آموزان ابتدایی

5 فعالیت دوستی برای دانش آموزان ابتدایی

فعالیت های دوستی برای دانش آموزان ابتدایی یک راه عالی برای شروع برنامه های درسی بازگشت به مدرسه است. ایجاد یک فضای کلاسی دلسوز و آموزش مهارت های دوستی، مهارت های اجتماعی را ایجاد می کند و لحن کل سال شما را تنظیم می کند.

برای بسیاری از دانش آموزان، بازگشت به مدرسه (یا شروع مدرسه برای اولین بار) یک زمان هیجان انگیز از سال است! آنها مشتاقانه منتظر همه چیزهای جدید و هیجان انگیزی هستند که یاد می گیرند و دوستان جدیدی پیدا می کنند. اما برای برخی از کودکان، این می تواند یک تجربه متفاوت باشد.

بسیاری از کودکان نگران این هستند که دوستی داشته باشند. با چه کسی بازی خواهند کرد؟ برای ناهار کنار چه کسی خواهند نشست؟ آیا کسی با آنها صحبت خواهد کرد یا دوست آنها خواهد بود؟

شاید مدتی است که در مدرسه بوده اید و متوجه مشکلات زیادی در کلاس خود شده اید. نگاهی بیندازید که چگونه این فعالیت های دوستی به حل این مشکلات در کلاس درس ما کمک کرد!

فعالیت های دوستی سرگرم کننده برای دانش آموزان ابتدایی

1.     ساخت دستبندهای دوستی

https://rozup.ir/view/3715406/a1.jpg

در ایستگاه شماره 1 دانش آموزان دستبندهای دوستی درست کردند. یک سینی دستبند کاغذی با کلمات محبت آمیز و سوالاتی مانند "آیا دوست من می شوی؟" گذاشتم. یا جملاتی مانند "سنگ های دوستی!" و "بهترین دوست". هر کودک یک دستبند را انتخاب کرد، آن را رنگ کرد و سپس دوست جدیدشان به آنها کمک کرد تا آن را دور مچ خود ببندند. یکی از ویژگی های یک دوست خوب کمک کردن است. این یک فعالیت عالی بود برای نشان دادن اینکه چگونه می توانیم هر روز به روش های ساده به یکدیگر کمک کنیم. 

2.     یافتن یک دوست شکار لاشخور

https://rozup.ir/view/3715407/a2.jpgدر ایستگاه شماره 2، بچه ها یک لاشخور پیدا کردن یک دوست را انجام دادند. دانش‌آموزان با شرکای خود کار کردند تا بچه‌های دیگری را در اتاق پیدا کنند که برخی از چیزهای مورد علاقه‌شان را دوست دارند. آنها با کلیپ بورد در اتاق قدم زدند و به دنبال افراد مختلفی بودند که چیزهایی مانند پیتزا، بستنی، مدرسه، سگ و غیره را دوست داشتند.

این فعالیت یک ضربه بزرگ بود! بچه های خردسال دوست دارند که بتوانند در کلاس حرکت کنند و این راه خوبی برای ایجاد دوستی های جدید بود. این به بچه ها فرصت دیگری داد تا با دانش آموزان جدید در اتاق ما آشنا شوند. دو نسخه وجود داشت، هم برای خوانندگان و هم برای غیرخوانندگان، بنابراین همه می توانستند شرکت کنند!

3.     بازی حافظه صخره های دوستی

https://rozup.ir/view/3715408/a3.jpg

در ایستگاه 3 دانش آموزان بازی کلاسیک حافظه را بازی کردند. در نسخه ما، به نام بازی حافظه صخره‌های دوستی، دانش‌آموزان کارت‌هایی را برگرداندند که راه‌های مختلفی را نشان می‌داد که بچه‌ها می‌توانند با هم دوست شوند. هر کارت تصویری کودکان را در حال انجام فعالیت های سرگرم کننده مانند بازی با هم، بازی در زمین بازی و کار با هم در مدرسه نشان می داد. این یک بازی دوستی سرگرم کننده بود که نشان می داد روابط سالم و دوستی خوب چیست.

4.     فعالیت دوستی - نقاشی صخره های مهربانی

https://rozup.ir/view/3715409/a4.jpg

در ایستگاه 4 دانش آموزان سنگ های مهربانی را نقاشی کردند. من چند سنگ تخت بزرگ را در فروشگاه دلار محلی خود پیدا کردم و دانش آموزان آنها را با رنگ تمپر نقاشی کردند. وقتی خشک می‌شدند، لبخند، قلب یا کلمات زیبا مانند عشق یا دوستان را با یک نشانگر دائمی اضافه می‌کردند.

سنگ ها را در زمین بازی پنهان کردیم و گذاشتیم تا دوستان جدید پیدا کنند. این مکان عالی بود زیرا دانش‌آموزان می‌توانستند در زمان استراحت تماشا کنند که نفر بعدی سنگ خود را پیدا می‌کند. بچه ها از انتظار و تماشا خوش گذشت و برای همه جالب بود. ما می‌دانستیم که وقتی بچه‌های مختلف صخره‌های مهربانی ما را پیدا می‌کنند، لبخند به چهره‌شان می‌آورد!

5.     آموزش اهمیت دوستی

https://rozup.ir/view/3715410/a5.jpg

یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش اهمیت دوستی، درست کردن سوپ دوستی بود. من غلات، گل ختمی و سایر مواد غذایی را به عنوان مواد تشکیل دهنده "سوپ" خود خریدم و یک کاسه بزرگ از خانه آوردم. کاسه بزرگی که موادمان را در آن مخلوط کردیم نمایانگر کلاس درس ما بود و هر یک از مواد تشکیل دهنده سوپ نمایانگر اجزای سازنده ای بود که برای داشتن یک سال عالی در مدرسه به آن نیاز داشتیم.

ما دستور پخت سوپ دوستی را دنبال کردیم و موادی مانند سرگرمی، احترام، انجام بهترین کارمان، اعمال محبت آمیز و غیره را اضافه کردیم. همانطور که مواد را اضافه می کردیم، در مورد موقعیت های مختلفی صحبت کردیم که ممکن است در طول سال تحصیلی اتفاق بیفتد. ما در مورد تجربیات مختلفی که ممکن است با دوستان جدیدمان داشته باشیم و اینکه چگونه ممکن است گاهی عصبانی یا غمگین شویم صحبت کردیم. ما در مورد فشار همسالان و اینکه چگونه دوستان واقعی در زمانی که بچه‌های دیگر ممکن است تلاش می‌کنند بد رفتار کنند به یکدیگر می‌چسبند، بحث کردیم.

دانش آموزان یاد گرفتند که دوست خوب بودن یکی از مهم ترین مهارت های زندگی ماست. وقتی هر یک از مواد به سوپ اضافه شد، کلمه دوستان نوشته شد!

 

 

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش
مدرک دیجیتال مارکتینگ
به وب سایت ما خوش آمده اید

مدرس خوب

آموزشگاه مدرس خوب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی با همکاری اساتید دانشگاه، دبیران رسمی آموزش و پرورش و مشاوران تحصیلی متخصص در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی با جدیدترین متد های آموزشی آماده ارائه خدمات به شما معلمان ، والدین و دانش آموزان گرامی می باشد.

متن کامل

خدمات آموزشی ما

تدریس خصوصی

تجربه متفاوت در شیوه یادگیری با مدرسان مجرب و جزوات طراحی شده با جدیدترین روش های تدریس

مشاوره و تعیین سطح

تعیین سطح بصورت آزمون های شفاهی و کتبی برای شناخت پایه علمی و خصوصیات فردی دانش آموز صورت می گیرد

برگزاری آزمون

برگزاری آزمون های هدفدار منظم به منظور اطمینان از رفع مشکلات دانش آموز (ارایه کارنامه از روند تحصیلی به اولیا(

ارسال کاربرگ

کاربرگ های متناسب با هرجلسه تدریس از طریق واتس آپ برای والدین ارسال می گردد

خدمات آموزشی ما چه ویژگی هایی دارند؟

نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد معلمان

مدرس خوب پیش از همکاری با اساتید رزومه آنها را به دقت بررسی می‌کند. بعد از همکاری هم نظارت دقیق و دائمی بر عملکرد اساتید وجود دارد . ادامه

امکان برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین

امکان نحوه برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین وجود دارد د. ادامه

شفافیت قیمت و تضمین پایین ترین قیمت ها

پایین ترین قیمت کلاس های اساتید در مدرس خوب است کلیه قیمت ها پیش از ثبت درخواست ب صورت شفاف برای شاگردان بیان می گردد . ادامه

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان و در مدرس خوب حضور دارند. ادامه

مدرسان مجرب ما

فاضله علی پور

مدرس اول دبستان

زینب جماعتی

مدرس کلاس اول

خانم علی زاده

مدرس اول دبستان

محمد حسینی

مدرس سوادآموزی

سیما مطلبی

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

میترا زحمت کش

مدرس پیش دبستانی و کلاس اول

خانم آبرومندی

مدرس پیش دبستانی واول دبستان

خانم حور فر

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

سعیده ذاکری

مدرس اول دبستان

راهله انتظامی

مدرس کلاس اول

محسن محمدی

مدرس سوادآموزی

هانیه سراج

مدرس اول دبستان

هانیه حسینی

مدرس اول دبستان

فاطمه ملک

مدرس کلاس اول و سوادآموزی

حدیث بخششی

مدرس اول دبستان

محبوبه امیر احمدی

مدرس اول دبستان

مطالب جدید

هزینه تدریس خصوصی کلاس اول

هزینه تدریس خصوصی اول

سوال های بسیاری از هزینه تدریس خصوصی مقطع ابتدایی پرسیده می شود. خیلی از خانواده ها با سختی مطالب و روش جدید مقطع ابتدایی تا حدودی آشنایی دارند.

متن کامل
تدریس خصوصی سوادآموزی در تهران

تدریس خصوصی سوادآموزی

آموزش دوره ی خصوصی نهضت سواد آموزی شامل دوره های مقدماتی ، تکمیلی و پایانی به صورت تضمینی توسط دبیران مجرب خانم و آقا ویژه گروه سنی ۷ الی ۸۵ سال آقا و خانم در کلیه مناطق تهران.

متن کامل
مقالات اول دبستان

مقالات آموزشی اول دبستان

كارل راجرز يكي از محققان مسايل آموزشي معتقد است : معلم بايد كودك را بپذيرد ، هر چند كه نمي تواند رفتار او را بپذيرد . تغيير رفتار ، يكي از تدابير حاصل از يافته هاي علم روانشناسي

متن کامل
نحوه انتخاب معلم کلاس اول دبستان

نحوه انتخاب معلم کلاس اول

از آنجا که بخش قابل توجهی از ساختار روانی و شخصیت فردی و اجتماعی انسان، در کلاس اول ابتدایی شکل می گیرد. باید در انتخاب آموزگاران پایه اول، حساسیت و دقت بیشتری به خرج داده شود

متن کامل