پاسخگویی آنلاین

تدریس خصوصی اول | معلم اول تهران

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان در مدرس خوب حضور دارند.

ادامه

درستی رزومه معلمان

مدرس خوب با همه معلم ها مصاحبه‌ی حضوری داشته است. از همه معلم ها تصاویر مدارک آنها دریافت شده است.

ادامه

بهترین قیمت کلاس

معلم های مدرس خوب، نسبت به سایر معلم ها با رزومه بهتر و مشابه، قیمت مناسب تری دریافت می کنند.

ادامه

تخصصی ترین مرکز پایه اول

معلم اول تنها سایتی است که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی، آموزش و تولید محتوای آموزشی پایه اول ابتدایی فعالیت دارد.

ادامه

مشاوره و پشتیبانی رایگان

مشاوره و پشتیبانی رایگان دانش آموز توسط مشاوران حرفه ای و با تجربه پایه اول ابتدایی و پيگيري مستمر درسي ونظارت بر پيشرفت تحصيلي تا اتمام سال تحصیلی جاری

ادامه

معلم خصوصی کلاس اول دبستان

معلم خصوصی کلاس اول دبستان

بدون‌شک پایه اول ابتدایی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مقاطع تحصیلی است؛ چراکه آموزش مفاهیم به دانش‌آموزان در این سال پی‌ریزی خواهد شد. بنابراین طبیعی است که شما والدین عزیز از همان سال اول تحصیل روی آموزش‌ و یادگیری فرزندتان جدیت داشته باشید. اگر دنبال معلم خصوصی کلاس اول دبستان در تهران هستید، پیش از انتخاب هر معلمی، باید نکاتی را درنظر داشته باشید. نکاتی که ما به‌خوبی آن‌ها را پیاده‌سازی کرده و در اجرای آن‌ها توانمند هستیم.

تدریس و نظارت مستمر بر پیشرفت تحصیلی

بهترین معلم اول دبستان فردی است که درطول آموزش مفهومی مباحث فارسی و ریاضی اول ابتدایی، به‌طور مستمر رشد و پیشرفت سطح علمی فرزند شما را بررسی کند و بتواند در هر جلسه پیشرفت او را بسنجد. همچنین دبیر خصوصی  باید از سطح علمی و شیوه تدریس مدارس مختلف تهران آگاه باشد تا به تناسب سطح علمی مدرسه، فرزندتان را در یادگیری عمیق دروس اول دبستان جلو ببرد. در این حالت فرزندتان برای آزمون‌های مختلف مدرسه، مانند آزمون نهایی، آزمون‌های ماهانه یا هفتگی و… آمادگی کافی خواهد داشت و پیش از حضور در آزمون‌ها با نوع و شیوه سوالات آشناست.

دبیران مجموعه معلم اول ضمن بررسی همیشگی رشد تحصیلی  فرزند شما، با نحوه آموزش  در مدارس برتر تهران آشنا بوده و بهترین برنامه آموزشی را براساس جدیدترین سیستم‌های آموزشی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند.

ایجاد اعتماد به نفس و علاقه به یادگیری دروس با آموزش جذاب

فارسی و ریاضی اول دبستان از حساس‌ترین درس‌هاست که اگر توسط افراد نامناسب تدریس شود، می‌تواند روی علاقه فرزندتان به درس تاثیر منفی بگذارد. بنابراین یک دبیر خصوصی  باید بتواند با ارائه آموزش جذاب و بیانی ساده یا حتی کودکانه، کودک شما را علاقه‌مند کند.

شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی

کنار آموزش مفاهیم ، معلم خصوصی باید نقاط ضعف فرزندتان در یادگیری دروس اول دبستان را شناسایی و به موازات آموزش دروس ، اشکالات او را برطرف کند. به‌این‌ترتیب فرزند شما علاوه‌بر یادگیری اصولی و مفهومی دروس پیش‌رو، مشکلات درسی مباحث قبلی را هم به‌خوبی درک کرده و مشکلاتش در درک مفاهیم برطرف خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود فرزندتان بتواند فارسی و ریاضیات اول ابتدایی را با پایه‌ای قوی پشت‌سر بگذرد.

بررسی متدهای آموزشی مدارس برتر تهران

از مهم‌ترین ویژگی‌های یک معلم خصوصی اول دبستان خوب در تهران، آشنایی با متدهای آموزشی مدارس برتر تهران است؛ چراکه تنها با بررسی مداوم شیوه‌های آموزشی این مدارس، می‌توان درک درستی از نحوه تدریس و برگزاری آزمون‌های مختلف آن‌ها داشت. بنابراین یک دبیر حرفه‌ای برای تدریس خصوصی با بررسی و رصد دائم نحوه عملکرد مدارس برتر، به تناسب مدرسه موردنظر شما بهترین تدریس را برای فرزندتان انتخاب خواهد کرد.

برخورد مناسب با دانش‌آموزان دچار اختلال در یادگیری

تدریس حرفه‌ای و خصوصی ، فقط تسلط بر نحوه آموزش نیست. دبیر خصوصی اول دبستان باید باتوجه به سن کودک شما، میزان حواس‌پرتی و عدم تمرکز او، وجود شرایط خاص مانند بیش‌فعالی و اختلال در یادگیری، بی‌قراری و… بهترین برخورد را با او داشته باشد. به‌طوری‌که فرزندتان نه‌تنها از یادگیری دلسرد نشود، بلکه با وجود همه شرایط گفته شده، بازدهی مناسبی داشته، بتواند به‌خوبی مباحث را یاد بگیرد و نسبت به حل تمرینات اشتیاق داشته باشد.

امکان حضور دبیر خصوصی در محیط خانه

کودکان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی در محیط خانه احساس امنیت بیشتری کرده و به‌دلیل آشنایی با محیط کمتر دچار حواس پرتی حین آموزش می‌شوند. به‌همین دلیل دبیر خصوصی باید بتواند در محیط خانه حضور داشته و در فضایی که برای کودک آشناست، تدریس را پیش ببرد. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز اول ابتدایی فارغ از استرس یا بار روانی می‌تواند با ذهنی باز مباحث را بیاموزد.

انتخاب دبیر خصوصی مناسب با شخصیت دانش‌آموز

انتخاب یک دبیر خصوصی اول دبستان ، تنها به میزان تجربه و تخصص معلم وابسته نیست؛ بلکه به نوع تدریس، نوع بیان، سن و جنسیت معلم و حتی ویژگی‌های شخصیتی دانش‌آموز هم بستگی دارد. بنابراین شما والدین گرامی باید پیش از انتخاب دبیر خصوصی اول دبستان برای فرزندتان به موارد دیگری جز تجربه تدریس معلم هم توجه کنید.

نظارت دائم بر نحوه عملکرد دبیران

انتخاب یک دبیر خصوصی اول دبستان از بین دبیران حاضر در موسسات آموزشی مختلف، باعث می‌شود فرد خاصی بر نحوه عملکرد این دبیران نظارت کافی نداشته باشد؛ چراکه تعداد دبیران فعال در این موسسه‌های آموزش خصوصی بسیار زیاد بوده و عملا امکان نظارت بر کار آن‌ها ممکن نیست. بنابراین درصورتی‌که دیدگاه خاصی نسبت به روش تدریس یا فعالیت این افراد داشته‌ باشید، نمی‌توانید به‌راحتی آن را مطرح کرده و به‌ نتیجه برسید. درنهایت ممکن است پس از صرف هزینه و زمان زیاد، به نتیجه دلخواه در آموزش اول دبستان به فرزندتان نرسید. درعوض استفاده از کمک دبیرانی که به‌طور ویژه تحت نظارت فردی باتجربه فعالیت می‌کنند، به شما این فرصت را می‌دهد که از کیفیت عملکرد دبیران اطمینان‌خاطر پیدا کنید و خیالتان از نظارت بر کیفیت کار آن‌ها راحت باشد.

قیمت و هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی

گاهی هزینه بالای کلاس‌های خصوصی آنقدر بالا محاسبه می‌شود که والدین از تدریس خصوصی این درس به فرزندشان صرف‌نظر می‌کنند. قیمت تدریس خصوصی  اول با تاریخ موردنظر شما برای برگزاری کلاس ارتباطی تنگاتنگ دارد. هرچه زودتر از روز موردنظر برای شروع کلاس تماس بگیرید، هزینه کم‌تری برای رزرو تدریس خصوصی خواهید پرداخت.

درمجموع این نرخ براساسی تنظیم می‌شود که والدین با مشکل کمبود بودجه روبه‌رو نباشند. آنچه برای ما

  چنانچه به معلم خصوصی کلاس اول دبستان نیاز دارید برای مشاوره و راهنمایی روی آیکن های زیر کلیک کنید

                 شعبه غربشعبه شرقشعبه شمالتلفن همراهشماره همراه

شعبه شرق و مرکز

77283510 

شعبه غرب

46049232 

شعبه شمال

26302905 

شماره همراه

09190220119

تدریس خصوصی فارسی اول دبستان

اهمیت دارد، اطمینان از یادگیری دانش‌آموز و تبدیل سخت‌ترین بخش‌های درس به شیرین‌ترین مباحث است.

مدرک دیجیتال مارکتینگ
به وب سایت ما خوش آمده اید

مدرس خوب

آموزشگاه مدرس خوب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی با همکاری اساتید دانشگاه، دبیران رسمی آموزش و پرورش و مشاوران تحصیلی متخصص در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی با جدیدترین متد های آموزشی آماده ارائه خدمات به شما معلمان ، والدین و دانش آموزان گرامی می باشد.

متن کامل

خدمات آموزشی ما

تدریس خصوصی

تجربه متفاوت در شیوه یادگیری با مدرسان مجرب و جزوات طراحی شده با جدیدترین روش های تدریس

مشاوره و تعیین سطح

تعیین سطح بصورت آزمون های شفاهی و کتبی برای شناخت پایه علمی و خصوصیات فردی دانش آموز صورت می گیرد

برگزاری آزمون

برگزاری آزمون های هدفدار منظم به منظور اطمینان از رفع مشکلات دانش آموز (ارایه کارنامه از روند تحصیلی به اولیا(

ارسال کاربرگ

کاربرگ های متناسب با هرجلسه تدریس از طریق واتس آپ برای والدین ارسال می گردد

خدمات آموزشی ما چه ویژگی هایی دارند؟

نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد معلمان

مدرس خوب پیش از همکاری با اساتید رزومه آنها را به دقت بررسی می‌کند. بعد از همکاری هم نظارت دقیق و دائمی بر عملکرد اساتید وجود دارد . ادامه

امکان برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین

امکان نحوه برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین وجود دارد د. ادامه

شفافیت قیمت و تضمین پایین ترین قیمت ها

پایین ترین قیمت کلاس های اساتید در مدرس خوب است کلیه قیمت ها پیش از ثبت درخواست ب صورت شفاف برای شاگردان بیان می گردد . ادامه

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان و در مدرس خوب حضور دارند. ادامه

مدرسان مجرب ما

فاضله علی پور

مدرس اول دبستان

زینب جماعتی

مدرس کلاس اول

خانم علی زاده

مدرس اول دبستان

محمد حسینی

مدرس سوادآموزی

سیما مطلبی

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

میترا زحمت کش

مدرس پیش دبستانی و کلاس اول

خانم آبرومندی

مدرس پیش دبستانی واول دبستان

خانم حور فر

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

سعیده ذاکری

مدرس اول دبستان

راهله انتظامی

مدرس کلاس اول

محسن محمدی

مدرس سوادآموزی

هانیه سراج

مدرس اول دبستان

هانیه حسینی

مدرس اول دبستان

فاطمه ملک

مدرس کلاس اول و سوادآموزی

حدیث بخششی

مدرس اول دبستان

محبوبه امیر احمدی

مدرس اول دبستان

مطالب جدید

هزینه تدریس خصوصی کلاس اول

هزینه تدریس خصوصی اول

سوال های بسیاری از هزینه تدریس خصوصی مقطع ابتدایی پرسیده می شود. خیلی از خانواده ها با سختی مطالب و روش جدید مقطع ابتدایی تا حدودی آشنایی دارند.

متن کامل
تدریس خصوصی سوادآموزی در تهران

تدریس خصوصی سوادآموزی

آموزش دوره ی خصوصی نهضت سواد آموزی شامل دوره های مقدماتی ، تکمیلی و پایانی به صورت تضمینی توسط دبیران مجرب خانم و آقا ویژه گروه سنی ۷ الی ۸۵ سال آقا و خانم در کلیه مناطق تهران.

متن کامل
مقالات اول دبستان

مقالات آموزشی اول دبستان

كارل راجرز يكي از محققان مسايل آموزشي معتقد است : معلم بايد كودك را بپذيرد ، هر چند كه نمي تواند رفتار او را بپذيرد . تغيير رفتار ، يكي از تدابير حاصل از يافته هاي علم روانشناسي

متن کامل
نحوه انتخاب معلم کلاس اول دبستان

نحوه انتخاب معلم کلاس اول

از آنجا که بخش قابل توجهی از ساختار روانی و شخصیت فردی و اجتماعی انسان، در کلاس اول ابتدایی شکل می گیرد. باید در انتخاب آموزگاران پایه اول، حساسیت و دقت بیشتری به خرج داده شود

متن کامل