پاسخگویی آنلاین

تدریس خصوصی اول دبستان | معلم کلاس اول تهران

تدریس خصوصی اول | معلم اول دبستان

 ترکیب بازی و فناوری در کلاس اول دبستان با تکنولوژی بازی بیشتری را در کلاس درس اضافه کنید. بسیاری از مردم تکنولوژی را چیزی می دانند که بازی را از بین می برد. اما در واقع راه های زیادی برای گنجا

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان در مدرس خوب حضور دارند.

ادامه

درستی رزومه معلمان

مدرس خوب با همه معلم ها مصاحبه‌ی حضوری داشته است. از همه معلم ها تصاویر مدارک آنها دریافت شده است.

ادامه

بهترین قیمت کلاس

معلم های مدرس خوب، نسبت به سایر معلم ها با رزومه بهتر و مشابه، قیمت مناسب تری دریافت می کنند.

ادامه

تخصصی ترین مرکز پایه اول

معلم اول تنها سایتی است که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی، آموزش و تولید محتوای آموزشی پایه اول ابتدایی فعالیت دارد.

ادامه

مشاوره و پشتیبانی رایگان

مشاوره و پشتیبانی رایگان دانش آموز توسط مشاوران حرفه ای و با تجربه پایه اول ابتدایی و پيگيري مستمر درسي ونظارت بر پيشرفت تحصيلي تا اتمام سال تحصیلی جاری

ادامه

ترکیب بازی و فناوری در کلاس اول دبستان

 ترکیب بازی و فناوری در کلاس اول دبستان

با تکنولوژی بازی بیشتری را در کلاس درس اضافه کنید.

بسیاری از مردم تکنولوژی را چیزی می دانند که بازی را از بین می برد. اما در واقع راه های زیادی برای گنجاندن فناوری در بازی ها و فعالیت های دانش آموزان کلاس اول وجود دارد. تخته‌های هوشمند در کلاس‌های درس رایج‌تر می‌شوند و روش تعاملی‌تری برای آموزش در طول کلاس‌های گروهی شما ارائه می‌کنند. اینکه دانش‌آموزان روی تخته بیایند و در بازی‌ها و فعالیت‌های تعاملی شرکت کنند، راهی عالی برای اضافه کردن بازی بیشتر به درس‌هایتان است.

یکی دیگر از راه های عالی برای ترکیب بازی و فناوری، کارت های بوم است. کارت های بوم کارت های کار تعاملی هستند که می توانید در کل گروه، گروه کوچک یا برای مراکز استفاده کنید. آنها موضوعات و مهارت های بسیار متنوعی دارند و برای دانش آموزان جوان عالی هستند. آنها خود را بررسی می کنند و از تم های سرگرم کننده ای برخوردارند که بچه ها دوست دارند!

با تمرکز زیاد روی تست استاندارد، فراموش کردن اهمیت بازی در رشد کودک آسان است. با این حال، راه هایی برای اضافه کردن بازی به کلاس درس حتی با تکنولوژی وجود دارد. بازی‌ها می‌توانند راهی عالی برای تعامل و تعامل کودکان باشند. بازی‌های رایانه‌ای، تبلت‌ها، و حتی بازی‌های تخته هوشمند، همگی گزینه‌های عالی هستند. و از آنجایی که دنیای ما به طور فزاینده‌ای دیجیتالی می‌شود، مهم است که بچه‌ها را زودتر با فناوری آشنا کنیم.

 

مطالب مرتبط:
لایک : 0