پاسخگویی آنلاین

تدریس خصوصی اول | معلم اول تهران

تدریس خصوصی اول دبستان

تدریس خصوصی اول ابتدایی توسط مدرسان با تجربه مدرسه کاملا منطبق با روش تدریس آموزش و پرورش با مناسب ترین قیمت در تمام مناطق تهران

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان در مدرس خوب حضور دارند.

ادامه

درستی رزومه معلمان

مدرس خوب با همه معلم ها مصاحبه‌ی حضوری داشته است. از همه معلم ها تصاویر مدارک آنها دریافت شده است.

ادامه

بهترین قیمت کلاس

معلم های مدرس خوب، نسبت به سایر معلم ها با رزومه بهتر و مشابه، قیمت مناسب تری دریافت می کنند.

ادامه

تخصصی ترین مرکز پایه اول

معلم اول تنها سایتی است که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی، آموزش و تولید محتوای آموزشی پایه اول ابتدایی فعالیت دارد.

ادامه

مشاوره و پشتیبانی رایگان

مشاوره و پشتیبانی رایگان دانش آموز توسط مشاوران حرفه ای و با تجربه پایه اول ابتدایی و پيگيري مستمر درسي ونظارت بر پيشرفت تحصيلي تا اتمام سال تحصیلی جاری

ادامه

تدریس خصوصی اول ابتدایی

تدریس خصوصی اول ابتدایی

https://rozup.ir/view/3400283/1212.jpg

کلاس اول دبستان مهم ترین پایه تحصیلی در دوره آموزشی می باشد. دانش آموزان با ورود به پایه اول دبستان برای اولین بار آموزش رسمی را آغاز می کنند، دانش آموزانی که از نظر سنی 6 یا 7 ساله هستند و دایره لغات کاملی ندارند، ذهن آنها همانند یک لوح پاک و سفید آماده دریافت اطلاعات جدید است. آنها در این پایه تحصیلی برای اولین بار با بسیاری از مفاهیم علمی از جمله مفاهیم ریاضی آشنا می شوند. مطمئنا تدریس به چنین دانش آموزانی بسیار سخت و مستلزم تجربه، حوصله و مهارت بالا است، البته باید در نظر داشت که همه این دانش آموزان شرایط نرمالی ندارند، برخی از دانش آموزان دچار بیش فعالی هستند، برخی اختلالات یادگیری دارند و برخی نیز به دلیل مشکلاتی چون انزوا و خجالت زیاد نمی توانند با جو کلاسی تعامل برقرار کنند.

https://rozup.ir/view/3495631/21321.jpg

کلاس اول دبستان یکی از مهم ترین پایه های تحصیلی می باشد. در پایه اول دبستان پایه درسی دانش آموزان پایه گذاری می گردد. متاسفانه در برخی از موارد بنا به دلایلی دانش آموز در کلاس اول خود از داشتن تدریس مناسب محروم می ماند و لذا آینده وی ممکن است تخت تاثیر منفی این مشکل قرار بگیرد. در این بین نقش خانواده در شناخت سریع مشکل و پیدا کردن راه حلی منطقی بسیار مهم می باشد. اگر شما هم جز این دست از والدین هستیند و به دنبال معلم خصوصی کلاس اول دبستان در تهران می باشید، در ادامه همراه این مقاله باشید.

 • در تدریس خصوصی اول ابتدایی مهمترین و اولین عامل در پیشرفت دانش آموزان مرحله ارتباط گیری است. دروس اول دبستان به صورت تفهیمی می باشد مثل ریاضی،علوم،جمله سازی، املاو...که اکثر کودکان در این دروس به مشکل برخورد می کنند.به همین دلیل اغلب خانواده ها برای اینکه کودکان آنها ضعیف عمل نکنند از معلم خصوصی اول دبستان برای تدریس کودکان خود کمک می گیرند.
 • معلم خصوصی اول باید تسلط کامل به روش های تدریس اول دبستان مطابق با روش های ارایه شده توسط آموزش و پرورش را داشته باشد.
 • روش های آموزش و تدریس اول دبستان برخلاف شیوه های سنتی که فقط مبتنی بر سخنرانی بود. بر پایه ارتباط گرفتن و استفاده از ابزارهای بازی و روش های نوین آموزشی  استوار است.
 • فارسی اول دبستان کتاب پایه ای بسیار مهمی است. در واقع هنر و ظرافت معلم برای تدریس خصوصی فارسی اول دبستان در این است که بتواند با روش های جدید آموزشی و تکنیک هایی مانند بازی، نقاشی، شعر و … تدریس موثری داشته باشد و دانش آموز را علاوه بر تسلط به درس فارسی اول دبستان به علاقه مندی بالای برسانند.

 • اگر دانش آموزی به هر دلیل اعم از عدم تمرکز،  بیش فعالی و اختلالات یادگیری، بیماری، ترس از معلم و خجالت و منزوی بودن نتواند در کلاس درس ریاضی را به خوبی بیاموزد. برخورداری از معلم خصوصی اول و تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان لازم و ضروری است.

https://rozup.ir/view/3484893/%D8%AD%D9%84%20%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%20%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%20%DA%A9%D9%87%20%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%84%20%DA%AF%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF.jpg

 • بهترین روش برای یادگیری ریاضی اول دبستان آن است که یک شیوه تدریس با توجه به شخصیت دانش آموز و راحتی او در یادگیری انتخاب شود. این روش باید مطابق با روش استاندارد تدریس در سیستم آموزش و پرورش بوده و دانش آموز را دچار دوگانگی و سردرگمی در آموزش نکند. موسسه مدرس خوب با همکاری مشاورین با مجرب در هنگام مشاوره و ثبت نام بهترنی معلم را مطابق با روحیه و سطح یادگیری دانش آموز در نظر می گیرند.

  بهترین معلم ریاضی اول دبستان فردی است که درطول آموزش مفهومی مباحث ریاضی اول ابتدایی، به‌طور مستمر رشد و پیشرفت سطح علمی فرزند شما را بررسی کند و بتواند در هر جلسه پیشرفت او را بسنجد. همچنین معلم خصوصی ریاضی اول باید از سطح علمی و شیوه تدریس ریاضی مدارس مختلف تهران آگاه باشد تا به تناسب سطح علمی دانش آموز ، فرزندتان را در یادگیری عمیق دروس ریاضی اول دبستان مانند شمارش اعداد، آموزش مفهوی جمع و تفریق، درک مفاهیم پایه‌ای ریاضیات و… جلو ببرد. در این حالت فرزندتان برای آزمون‌های مختلف مدرسه، مانند آزمون نهایی، آزمون‌های ماهانه یا هفتگی و… آمادگی کافی خواهد داشت و پیش از حضور در آزمون‌ها با نوع و شیوه سوالات آشناست.

 • معلمانی که با آموزشگاه مدرس خوب  همکاری دارند از تجربه و کارنامه درخشانی برخوردار اند. و بالاترین سطح رضایت دانش آموزان و خانواده ها را با ارتقاء سطح یادگیری دانش آموز در دروس پایه اول دبستان بدست آورده اند.

 • کلاس های اول ابتدایی به چه صورتی برگزار می گردد؟

با توجه به لزوم یادگیری فعال و قابل فهم برای دانش آمور، کلاس به صورت حضوری برگزار می گردد.کودکان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی در محیط خانه احساس امنیت بیشتری کرده و به‌دلیل آشنایی با محیط کمتر دچار حواس پرتی حین آموزش ریاضی ابتدایی می‌شوند. به‌همین دلیل معلم خصوصی اول باید بتواند در محیط خانه حضور داشته و در فضایی که برای کودک آشناست، تدریس را پیش ببرد. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز اول ابتدایی فارغ از استرس یا بار روانی می‌تواند با ذهنی باز مطالب را بیاموزد

 • هزینه معلم خصوصی کلاس اول چقدر می باشد؟

https://rozup.ir/view/3519464/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D8%AA%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%B3%20%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C%20%D8%A7%D9%88%D9%84%20%D8%AF%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86.jpg

هزینه کلاس ها بر اساس نرخ مصوب آموزش و پرورش می باشد. (مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی اول ، هزینه کلاس خصوصی اول دبستان هم مفید است.)

 • معلم کلاس اول دبستان چه کسانی هستند؟

https://rozup.ir/view/3421484/3257031.jpg

معلمان کلاس اول ابتدایی که با موسسه مدرس خوب همکاری دارند همگی از معلمان با سابقه و به نام شهر تهران می باشند. می توان گفت بهترین معلم کلاس اول تهران  را در مدرس خوب تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی اول خواهید یافت. (مطالعه مقاله معلم خصوصی اول ابتدایی و شماره تلفن معلم خصوصی کلاس اول دبستان هم مفید است.)

 • آیا نتایج کار معلمان و مشاوران مدرس خوب رضایت بخش بوده است؟

بله ! بیش از 95 درصد آمار رضایت مراجعین کلاس اول در تهران، حاکی از رضایت ایشان از مشاوران و معلمان کلاس اول دارد.

 • شماره تلفن و آدرس معلم کلاس اول ابتدایی تهران

شما عزیزان می توانید جهت ثبت نام و شرکت در کلاس های خصوصی پایه اول ابتدایی از طریق مراجعه حضوری و یا تماس با موسسه اقدام نمایید.

                 https://rozup.ir/view/3489534/ww.jpghttps://rozup.ir/view/3489542/gh.jpghttps://rozup.ir/view/3489544/sh.jpghttps://rozup.ir/view/3489545/so.jpghttps://rozup.ir/view/3489543/hh.jpg

شعبه شرق و مرکز

77283510 

شعبه غرب

46049232 

شعبه شمال

26302905 

شماره همراه

09190220119


 

معلم خصوصی اول دبستان ، تدریس خصوصی اول دبستان  غرب تهران، تدریس ، معلم تدریس خصوصی اول دبستان شرق تهران، تدریس خصوصی اول دبستان مرکز تهران ، تدریس خصوصی اول ابتدای جنوب تهران، معلم خصوصی اول ابتدایی  رسمی آموزش آموزش پرورش ، تدریس خصوصی اول دبستان معلم مدرسه،

 

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 1

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 2

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 3

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 4

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 5

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 6

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 7

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 8

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 9

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 10

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 11

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 12 

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 13

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 14

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 15

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 16
تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 17

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 18

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 19

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 20 

تدریس خصوصی اول دبستان در منطقه 21

 

 تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان،تدریس خصوصی فارسی اول ابتدایی ،تدریس خصوصی علوم تجربی اول ابتدایی ،تدریس خصوصی علوم تجربی اول ابتدایی 

 

 

مطالب مرتبط:
لایک : 1
کد امنیتی رفرش
مدرک دیجیتال مارکتینگ
به وب سایت ما خوش آمده اید

مدرس خوب

آموزشگاه مدرس خوب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی با همکاری اساتید دانشگاه، دبیران رسمی آموزش و پرورش و مشاوران تحصیلی متخصص در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی با جدیدترین متد های آموزشی آماده ارائه خدمات به شما معلمان ، والدین و دانش آموزان گرامی می باشد.

متن کامل

خدمات آموزشی ما

تدریس خصوصی

تجربه متفاوت در شیوه یادگیری با مدرسان مجرب و جزوات طراحی شده با جدیدترین روش های تدریس

مشاوره و تعیین سطح

تعیین سطح بصورت آزمون های شفاهی و کتبی برای شناخت پایه علمی و خصوصیات فردی دانش آموز صورت می گیرد

برگزاری آزمون

برگزاری آزمون های هدفدار منظم به منظور اطمینان از رفع مشکلات دانش آموز (ارایه کارنامه از روند تحصیلی به اولیا(

ارسال کاربرگ

کاربرگ های متناسب با هرجلسه تدریس از طریق واتس آپ برای والدین ارسال می گردد

خدمات آموزشی ما چه ویژگی هایی دارند؟

نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد معلمان

مدرس خوب پیش از همکاری با اساتید رزومه آنها را به دقت بررسی می‌کند. بعد از همکاری هم نظارت دقیق و دائمی بر عملکرد اساتید وجود دارد . ادامه

امکان برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین

امکان نحوه برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین وجود دارد د. ادامه

شفافیت قیمت و تضمین پایین ترین قیمت ها

پایین ترین قیمت کلاس های اساتید در مدرس خوب است کلیه قیمت ها پیش از ثبت درخواست ب صورت شفاف برای شاگردان بیان می گردد . ادامه

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان و در مدرس خوب حضور دارند. ادامه

مدرسان مجرب ما

فاضله علی پور

مدرس اول دبستان

زینب جماعتی

مدرس کلاس اول

خانم علی زاده

مدرس اول دبستان

محمد حسینی

مدرس سوادآموزی

سیما مطلبی

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

میترا زحمت کش

مدرس پیش دبستانی و کلاس اول

خانم آبرومندی

مدرس پیش دبستانی واول دبستان

خانم حور فر

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

سعیده ذاکری

مدرس اول دبستان

راهله انتظامی

مدرس کلاس اول

محسن محمدی

مدرس سوادآموزی

هانیه سراج

مدرس اول دبستان

هانیه حسینی

مدرس اول دبستان

فاطمه ملک

مدرس کلاس اول و سوادآموزی

حدیث بخششی

مدرس اول دبستان

محبوبه امیر احمدی

مدرس اول دبستان

مطالب جدید

هزینه تدریس خصوصی کلاس اول

هزینه تدریس خصوصی اول

سوال های بسیاری از هزینه تدریس خصوصی مقطع ابتدایی پرسیده می شود. خیلی از خانواده ها با سختی مطالب و روش جدید مقطع ابتدایی تا حدودی آشنایی دارند.

متن کامل
تدریس خصوصی سوادآموزی در تهران

تدریس خصوصی سوادآموزی

آموزش دوره ی خصوصی نهضت سواد آموزی شامل دوره های مقدماتی ، تکمیلی و پایانی به صورت تضمینی توسط دبیران مجرب خانم و آقا ویژه گروه سنی ۷ الی ۸۵ سال آقا و خانم در کلیه مناطق تهران.

متن کامل
مقالات اول دبستان

مقالات آموزشی اول دبستان

كارل راجرز يكي از محققان مسايل آموزشي معتقد است : معلم بايد كودك را بپذيرد ، هر چند كه نمي تواند رفتار او را بپذيرد . تغيير رفتار ، يكي از تدابير حاصل از يافته هاي علم روانشناسي

متن کامل
نحوه انتخاب معلم کلاس اول دبستان

نحوه انتخاب معلم کلاس اول

از آنجا که بخش قابل توجهی از ساختار روانی و شخصیت فردی و اجتماعی انسان، در کلاس اول ابتدایی شکل می گیرد. باید در انتخاب آموزگاران پایه اول، حساسیت و دقت بیشتری به خرج داده شود

متن کامل