پاسخگویی آنلاین

تدریس خصوصی اول | معلم اول تهران

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان در مدرس خوب حضور دارند.

ادامه

درستی رزومه معلمان

مدرس خوب با همه معلم ها مصاحبه‌ی حضوری داشته است. از همه معلم ها تصاویر مدارک آنها دریافت شده است.

ادامه

بهترین قیمت کلاس

معلم های مدرس خوب، نسبت به سایر معلم ها با رزومه بهتر و مشابه، قیمت مناسب تری دریافت می کنند.

ادامه

تخصصی ترین مرکز پایه اول

معلم اول تنها سایتی است که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی، آموزش و تولید محتوای آموزشی پایه اول ابتدایی فعالیت دارد.

ادامه

مشاوره و پشتیبانی رایگان

مشاوره و پشتیبانی رایگان دانش آموز توسط مشاوران حرفه ای و با تجربه پایه اول ابتدایی و پيگيري مستمر درسي ونظارت بر پيشرفت تحصيلي تا اتمام سال تحصیلی جاری

ادامه

آموزش نظم به دانش آموزان اول ابتدایی

 • 1:43
 • 670  بازدید

آموزش نظم به دانش آموزان اول ابتدایی

آموزش نظم به دانش آموزان اول ابتدایی

آموزش نظم به دانش آموزان اول ابتدایی ، موضوع مهمی در یادگیری و پیشرفت آنان است و به دانش آموزان در طول تحصیلات خود به طرز چشمگیری کمک می کند. آموزش نظم به کودکان اول دبستان نیز بسیار مهم می باشد. یک کودکی که تا به امروز از هیچ قانونی برای نظم استفاده نمی کرده است، به ناچار باید تابع قوانین نظم و انضباط مدرسه قرار گیرد و مسلما این آموزش نباید به یکباره و در زمان کوتاه انجام شود. کودک هرچقدر هم باهوش باشد نیاز به فرصت و زمانی برای قبول نظم در زندگیش دارد. 

 کلاس اولی ها مفهوم نظم را به خوبی درک نکرده اند و قوانین مدرسه را به خوبی نمی دانند و این مساله باید برایشان مفهوم سازی شود و فقط صحبت رو در رو برای آنها فایده ای ندارد و گاهی با نمایش و بازی قوانین مدرسه را باید به آنها آموخت. والدین نیز در منزل می توانند محیط خانه را هنگام انجام تکالیف با مدرسه شبیه سازی کنند تا هرچه زودتر مفهوم نظم برایشان جا بیفتد.

 • در ابتدا که آموزش نظم به دانش آموزان اول ابتدایی را شروع می‏ کنید، باید به او بیاموزید  وسایل شخصی خود را منظم در سر جای خود قرار دهد. دانش آموز باید بداند زمانی که از مدرسه به خانه می آید، کیف، کتاب، لباس و ... را در جای درست خود گذاشته تا علاوه بر داشتن نظم در پیدا کردن آنها نیز با مشکل روبرو نشود. 
  2- تنبیه کردن در زمان آموزش نظم به دانش آموزان که به دلیل نقض اشتباه یا شکستن یک قاعده توسط دانش آموز انجام می شود، تأثیر بسیار آسیب زایی را برای او خواهد داشت. از ایجاد فشارهای جسمی یا عاطفی گرفته تا موثر بودن در کاهش سوء رفتارهای بعدی.

آموزش نظم به دانش آموزا

در آموزش نظم به دانش آموزان اول ابتدایی باید نکات زیر در نظر گرفته شود:

1-نکته مهم در آموزش نظم به کودکان اول ابتدایی این است که تعاملات سازنده ای باید بین والدین و معلمان  کودک وجود داشته باشد. خانواده باید معلمان را  از خصوصیات خاص کودک خود مطلع کنند این کار می تواند نقش مهمی در آموزش نظم به او ایفا کند.
2- نکته مهم دیگر در آموزش نظم به کودکان اول ابتدایی این است که والدین و معلمان نباید بخاطر تکالیف درسی کودک، او را از تماشای برنامه ‏های تلویزیونی محروم سازند. بلکه باید برنامه ریزی به گونه ای انجام شود که کودک علاوه بر انجام به موقع تکالیفش، بتواند به تفریحات دیگر خود برسد.
3- سیستم پاداش و تشویق را اجرا کنید. با تشویق او به انجام بسیاری از فعالیت های مختلف از جمله نظم و انضباط، به کودک کمک کنید تا اشتیاق بهتری نسبت به رعایت نظم در کارهایش پیدا کند.
4- نکته دیگر که در آموزش نظم به کودکان دبستانی باید توجه شود این است که با او همراه باشید و در ابتدا برای اجرای برنامه نظم برای او سعی کنید او را درک کرده و توجه لازم را به او داشته باشید.

منبع: وبسایت معلم اول

استفاده از عروسک در کلاس اول دبستان

 • 13:21
 • 322  بازدید

استفاده از عروسک در کلاس اول دبستان

با استفاده از عروسک های خیمه شب بازی بیشتری را در کلاس درس اضافه کنید.

 بسیاری از معلمان دریافتند که استفاده از عروسک ها راهی عالی برای اضافه کردن بازی بیشتر به کلاس درس است. استفاده از عروسک به دانش آموزان امکان تظاهر و استفاده از تخیل خود را می دهد که می تواند برای رشد شناختی آنها بسیار مفید باشد. می‌توانید در کل درس‌های گروهی از عروسک‌ها برای بازگویی یک داستان، اجرای صحنه‌ای از کتاب یا حتی خلق یک داستان اصلی استفاده کنید.

 حتی می توانید یک مرکز آموزش عروسک در کلاس خود داشته باشید که در آن دانش آموزان می توانند داستان ها را بازگو کنند یا نمایشی برگزار کنند. راه اندازی یک مرکز آموزش عروسک نسبتاً ساده است - تنها چیزی که نیاز دارید عروسک های خیمه شب بازی هستند (که می توانند هر چیزی از یک عروسک انگشتی ساده تا یک عروسک جورابی پیچیده تر باشند) و یک صحنه (که می تواند به سادگی یک جعبه مقوایی باشد). اضافه کردن عروسک یک راه ساده برای استفاده از فعالیت های بازی در کلاس درس است.

 

تحرک جسمی دانش آموزان در کلاس اول

 • 10:29
 • 153  بازدید

 تحرک جسمی دانش آموزان در کلاس اول

با ترکیب حرکت، بازی بیشتری را در کلاس درس اضافه کنید.

 فعالیت های حرکتی یک راه عالی برای درگیر کردن دانش آموزان جوان است و می توان آنها را به راحتی در هر درسی گنجاند.

 یکی از راه‌های اضافه کردن بازی بیشتر به کلاس درس، گنجاندن حرکات موزون در درس‌هایتان است. ویدیوهای یوتیوب زیادی وجود دارد که مفاهیم ریاضی و سواد را با حرکات ریتم و حرکات موزون آموزش می دهند. وقتی بچه‌ها در طول درس بیدار هستند و حرکت می‌کنند، احتمالاً مهارت‌هایی را که شما آموزش می‌دهید به خاطر می‌آورند.

 حرکات موزون همچنین یک راه عالی برای بیدار کردن و حرکت دانش آموزان در زمان انتقال یا زمانی که آنها به استراحت مغزی نیاز دارند است. در طول روز استراحت های حرکتی داشته باشید. این می تواند به سادگی تنظیم یک تایمر برای هر 30 دقیقه و ایستادن دانش آموزان و کشش یا حرکات موزونیدن به مدت 2 دقیقه باشد. وقفه های حرکتی راه بسیار خوبی برای بالا بردن ضربان قلب دانش آموزان است و به آنها کمک می کند تا زمانی که به سر کار خود بازگردند تمرکز خود را دوباره انجام دهند.

 

بازی های لمسی برای دانش آموزان اول دبستان

 • 14:19
 • 168  بازدید

بازی های لمسی برای دانش آموزان اول دبستان

در کلاس اول، دانش آموزان با مفاهیم جدید آشنا می شوند و شروع به رشد عشق به یادگیری می کنند (یا نه). بنابراین چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که دانش آموزان شما درگیر مطالب هستند؟ یکی از راه ها استفاده از دست روی مواد است. بچه ها وقتی می توانند مطالبی را که با آن کار می کنند ببینند، لمس کنند و تجربه کنند، بهتر یاد می گیرند. ابزارهای دستکاری، خمیر بازی، پازل ها و سایر مواد تعاملی برای درگیر نگه داشتن دانش آموزان کلاس اول در مطالعه ضروری هستند. با ترکیب فعالیت‌ها و مواد عملی، دانش‌آموزان می‌توانند با آنچه که یاد می‌گیرند ارتباط برقرار کنند و همزمان سرگرم شوند.

 

5 فعالیت دوستی برای دانش آموزان ابتدایی

5 فعالیت دوستی برای دانش آموزان ابتدایی

فعالیت های دوستی برای دانش آموزان ابتدایی یک راه عالی برای شروع برنامه های درسی بازگشت به مدرسه است. ایجاد یک فضای کلاسی دلسوز و آموزش مهارت های دوستی، مهارت های اجتماعی را ایجاد می کند و لحن کل سال شما را تنظیم می کند.

برای بسیاری از دانش آموزان، بازگشت به مدرسه (یا شروع مدرسه برای اولین بار) یک زمان هیجان انگیز از سال است! آنها مشتاقانه منتظر همه چیزهای جدید و هیجان انگیزی هستند که یاد می گیرند و دوستان جدیدی پیدا می کنند. اما برای برخی از کودکان، این می تواند یک تجربه متفاوت باشد.

بسیاری از کودکان نگران این هستند که دوستی داشته باشند. با چه کسی بازی خواهند کرد؟ برای ناهار کنار چه کسی خواهند نشست؟ آیا کسی با آنها صحبت خواهد کرد یا دوست آنها خواهد بود؟

شاید مدتی است که در مدرسه بوده اید و متوجه مشکلات زیادی در کلاس خود شده اید. نگاهی بیندازید که چگونه این فعالیت های دوستی به حل این مشکلات در کلاس درس ما کمک کرد!

فعالیت های دوستی سرگرم کننده برای دانش آموزان ابتدایی

1.     ساخت دستبندهای دوستی

https://rozup.ir/view/3715406/a1.jpg

در ایستگاه شماره 1 دانش آموزان دستبندهای دوستی درست کردند. یک سینی دستبند کاغذی با کلمات محبت آمیز و سوالاتی مانند "آیا دوست من می شوی؟" گذاشتم. یا جملاتی مانند "سنگ های دوستی!" و "بهترین دوست". هر کودک یک دستبند را انتخاب کرد، آن را رنگ کرد و سپس دوست جدیدشان به آنها کمک کرد تا آن را دور مچ خود ببندند. یکی از ویژگی های یک دوست خوب کمک کردن است. این یک فعالیت عالی بود برای نشان دادن اینکه چگونه می توانیم هر روز به روش های ساده به یکدیگر کمک کنیم. 

2.     یافتن یک دوست شکار لاشخور

https://rozup.ir/view/3715407/a2.jpgدر ایستگاه شماره 2، بچه ها یک لاشخور پیدا کردن یک دوست را انجام دادند. دانش‌آموزان با شرکای خود کار کردند تا بچه‌های دیگری را در اتاق پیدا کنند که برخی از چیزهای مورد علاقه‌شان را دوست دارند. آنها با کلیپ بورد در اتاق قدم زدند و به دنبال افراد مختلفی بودند که چیزهایی مانند پیتزا، بستنی، مدرسه، سگ و غیره را دوست داشتند.

این فعالیت یک ضربه بزرگ بود! بچه های خردسال دوست دارند که بتوانند در کلاس حرکت کنند و این راه خوبی برای ایجاد دوستی های جدید بود. این به بچه ها فرصت دیگری داد تا با دانش آموزان جدید در اتاق ما آشنا شوند. دو نسخه وجود داشت، هم برای خوانندگان و هم برای غیرخوانندگان، بنابراین همه می توانستند شرکت کنند!

3.     بازی حافظه صخره های دوستی

https://rozup.ir/view/3715408/a3.jpg

در ایستگاه 3 دانش آموزان بازی کلاسیک حافظه را بازی کردند. در نسخه ما، به نام بازی حافظه صخره‌های دوستی، دانش‌آموزان کارت‌هایی را برگرداندند که راه‌های مختلفی را نشان می‌داد که بچه‌ها می‌توانند با هم دوست شوند. هر کارت تصویری کودکان را در حال انجام فعالیت های سرگرم کننده مانند بازی با هم، بازی در زمین بازی و کار با هم در مدرسه نشان می داد. این یک بازی دوستی سرگرم کننده بود که نشان می داد روابط سالم و دوستی خوب چیست.

4.     فعالیت دوستی - نقاشی صخره های مهربانی

https://rozup.ir/view/3715409/a4.jpg

در ایستگاه 4 دانش آموزان سنگ های مهربانی را نقاشی کردند. من چند سنگ تخت بزرگ را در فروشگاه دلار محلی خود پیدا کردم و دانش آموزان آنها را با رنگ تمپر نقاشی کردند. وقتی خشک می‌شدند، لبخند، قلب یا کلمات زیبا مانند عشق یا دوستان را با یک نشانگر دائمی اضافه می‌کردند.

سنگ ها را در زمین بازی پنهان کردیم و گذاشتیم تا دوستان جدید پیدا کنند. این مکان عالی بود زیرا دانش‌آموزان می‌توانستند در زمان استراحت تماشا کنند که نفر بعدی سنگ خود را پیدا می‌کند. بچه ها از انتظار و تماشا خوش گذشت و برای همه جالب بود. ما می‌دانستیم که وقتی بچه‌های مختلف صخره‌های مهربانی ما را پیدا می‌کنند، لبخند به چهره‌شان می‌آورد!

5.     آموزش اهمیت دوستی

https://rozup.ir/view/3715410/a5.jpg

یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش اهمیت دوستی، درست کردن سوپ دوستی بود. من غلات، گل ختمی و سایر مواد غذایی را به عنوان مواد تشکیل دهنده "سوپ" خود خریدم و یک کاسه بزرگ از خانه آوردم. کاسه بزرگی که موادمان را در آن مخلوط کردیم نمایانگر کلاس درس ما بود و هر یک از مواد تشکیل دهنده سوپ نمایانگر اجزای سازنده ای بود که برای داشتن یک سال عالی در مدرسه به آن نیاز داشتیم.

ما دستور پخت سوپ دوستی را دنبال کردیم و موادی مانند سرگرمی، احترام، انجام بهترین کارمان، اعمال محبت آمیز و غیره را اضافه کردیم. همانطور که مواد را اضافه می کردیم، در مورد موقعیت های مختلفی صحبت کردیم که ممکن است در طول سال تحصیلی اتفاق بیفتد. ما در مورد تجربیات مختلفی که ممکن است با دوستان جدیدمان داشته باشیم و اینکه چگونه ممکن است گاهی عصبانی یا غمگین شویم صحبت کردیم. ما در مورد فشار همسالان و اینکه چگونه دوستان واقعی در زمانی که بچه‌های دیگر ممکن است تلاش می‌کنند بد رفتار کنند به یکدیگر می‌چسبند، بحث کردیم.

دانش آموزان یاد گرفتند که دوست خوب بودن یکی از مهم ترین مهارت های زندگی ماست. وقتی هر یک از مواد به سوپ اضافه شد، کلمه دوستان نوشته شد!

 

 

ایجاد روال ها و رویه های کلاس اول

ایجاد روال ها و رویه های کلاس اول

معلمان موفق روال ها و رویه های کلاس را توسعه می دهند

روال ها و رویه های کلاس درس عادت هایی را ایجاد می کند که به ایجاد یک محیط یادگیری مثبت کمک می کند. قوانینی برای روتین صبحگاهی، فعالیت های روزانه و انتظارات رفتاری تنظیم شده است.

یک روز معمولی مدرسه ابتدایی به بخش‌های مجزا تقسیم می‌شود، مانند جلسه صبحگاهی، آموزش گروهی کوچک، آموزش کل گروه و مراکز یادگیری. در هر قسمت از روز، مراحل خاصی وجود دارد که باید دنبال شود.

به عنوان مثال، وقتی دانش‌آموزان برای اولین بار وارد کلاس می‌شوند، ممکن است کارهای خاصی مانند آویزان کردن کت‌های خود، ورود به سیستم و شستن دست‌های خود داشته باشند. معلمان با ایجاد روال ها و رویه ها می توانند به دانش آموزان کمک کنند تا در کلاس درس احساس راحتی و امنیت کنند تا بتوانند بر یادگیری تمرکز کنند.

تعیین مقررات و قوانین برای دانش آموزان اول

تعیین مقررات و قوانین برای دانش آموزان اول 

توقعات و قوانین روشنی را تعیین کنید

یک معلم موفق از روز اول مدرسه انتظارات و قوانین روشنی را ایجاد می کند. در مدیریت رفتار، مهم است که به جای واکنش نشان دادن، فعال باشید. این به این معنی است که قبل از بروز هر گونه مشکلی در کلاس، انتظارات و قوانین خود را تعیین می کنید.

یکی از راه های انجام این کار، ایجاد یک پوستر رفتاری یا نمودار بصری است که در مکان برجسته ای در اتاق نمایش داده می شود. دانش آموزان باید از ابتدا از انتظارات و قوانین آگاه باشند. عواقب آن نیز باید روشن شود. به عنوان مثال، اگر دانش آموزی خارج از نوبت صحبت کند، نتیجه ممکن است این باشد که در طول فعالیت های گروهی، نوبت خود را از دست بدهد.

با شفاف بودن در مورد انتظارات و پیامدها، می توانید به جلوگیری از مشکلات رفتاری در کلاس کمک کنید. معلمان کلاس اول که در مدیریت رفتار موفق هستند، معمولاً سازمان یافته و با قوانین خود سازگار هستند.

 

معلمان موفق در حال یادگیری و رشد هستند

معلمان موفق به عنوان مربی دائماً در حال یادگیری و رشد هستند

معلمانی که در کلاس اول دبستان موفق می شوند همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد تدریس خود هستند. آنها می‌دانند که برای اینکه بتوانند برای دانش‌آموزان خود بهترین باشند، باید به‌عنوان مربی به طور مداوم رشد کنند و یاد بگیرند.

 

مهمتر از همه، معلمان موفق کلاس اول همیشه آماده تغییر هستند. آنها روی عملکرد خود فکر می کنند و مایلند چیزهای جدیدی را امتحان کنند تا نیازهای دانش آموزان خود را بهتر برآورده کنند. این تعهد به رشد شخصی است که آنها را در کلاس درس و در حرفه خود موفق می کند.

 

آزمون سنجش کلاس اول

آزمون سنجش کلاس اول

در این مجموعه ویدیو ها ما قصد داریم تمام مراحل و اقدامات لازم جهت ورود نوآموزان پایه اول به مدرسه را خدمت والدین گرامی ارایه دهیم. برای دریافت کل ویدیو ها و فایل نمونه سوالات ویدیو های تکمیلی ما را از دست ندهید.

سنجش ورود به مدرسه در جهت آگاهی از مراحل رشد و تکامل و توانایی‌های کودک به مسئولان مدرسه کمک می‌کند. توانایی‌های کودک شامل موارد زیر می‌باشد:
پاسخ به سؤالات مطرح شده از جانب مسئولین مدرسه
پیروی از دستورات ساده
پاسخ به سؤالات تشریحی که امکان دارد تا حدی برای کودک دشوار باشد
تشخیص اعداد، رنگ‌ها، حروف و شکل‌های مختلف
حل مسائل ساده

 

 

 چنانچه به معلم خصوصی کلاس اول دبستان نیاز دارید برای مشاوره و راهنمایی روی آیکن های زیر کلیک کنید

                 https://rozup.ir/view/3489534/ww.jpghttps://rozup.ir/view/3489542/gh.jpghttps://rozup.ir/view/3489544/sh.jpghttps://rozup.ir/view/3489545/so.jpghttps://rozup.ir/view/3489543/hh.jpg

 

تکلیف نشانه های فارسی

 

تکلیف نشانه های فارسی مجموعه ای از کاربرگ ها و تکالیف مربوط به  نشانه های پایه ی اول دبستان جهت دانلود قرار داده ایم به زودی نحوه تدریس نشانه ها در سایت بارگذاری خواهد شد .

همچنین چنانچه به مدرس تخصصی اول دبستان نیاز داشتید می توانید باشماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

شعبه شرق و مرکز

77283510

 

شعبه غرب

46049232

 

شعبه شمال

26302905

 

شماره همراه

09127637414


 

https://rozup.ir/view/3835403/classfirst10.jpg

برای ورود به سایت فروشگاه روی تصویر کلیک کنید


 


 

 http://up.riazitehran.ir/view/2766250/%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84%20%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87%20%20.jpg


راهنمای خرید به صورت تکی:

برای دانلود هر نشانه روی لینک پایین نشانه کلیک کنید بعد از خرید روی تصویر زیرکلیک کنید نام فایل  خریداری شده را بفرمایید در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد (قیمت جزوه هر نشانه شامل تکلیف و نحوه تدریس 3000 تومان می باشد)

تدریس خصوصی سوادآموزی
 • خرید تکلیف(کاربرگ) کلیه نشانه ها ی فارسی اول

برای دانلود تکلیف(کاربرگ) کلیه نشانه ها ی فارسی اول به صورت یکجا بدون درج آرم مجموعه و تهیه کننده روی لینک پایین کلیک کنید (قیمت این پکیج 25000 تومان می باشد)

نشانه ی (آ ا)

نشانه ی (بـ ب )

نشانه ی (اَ َ)

نشانه ی (د)

نشانه ی (مـ م)

نشانه ی (سـ س)

نشانه ی (ذ)

نشانه ی ( صـ ص)

نشانه ی (ضـ ض)

نشانه ی (ط)

نشانه ی ( ظ)

نشانه ی (    تشدید)

نشانه ی (غـ ﻐ ﻎ غ)

نشانه ی (  عـ ﻌ ﻊ ع)

نشانه ی (حـ ح)

نشانه ی (او و)

نشانه ی (تـ ت)

نشانه ی (ر)

نشانه ی (نـ ن)

نشانه ی (ایـ یـ ای ی)

نشانه ی (ز)

نشانه ی (اِ ِ ٍـه ه )

نشانه ی ( شـ ش)

نشانه ی ( یـ ی)

نشانه ی (اُ  ُ)

نشانه ی (کـ ک)

نشانه ی ( و )

نشانه ی (پـ پ)

نشانه ی (گـ گ)

نشانه ی (فـ ف)

نشانه ی (خـ خ)

نشانه ی (قـ ق)

نشانه ی (لـ ل)

نشانه ی (جـ ج)

نشانه ی (خوا)

نشانه ی (هـ ...)

نشانه ی (چـ چ)

نشانه ی (ژ)

نشانه ی (ثـ ث)

 

مدرک دیجیتال مارکتینگ
به وب سایت ما خوش آمده اید

مدرس خوب

آموزشگاه مدرس خوب با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تدریس خصوصی و مشاوره تحصیلی با همکاری اساتید دانشگاه، دبیران رسمی آموزش و پرورش و مشاوران تحصیلی متخصص در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی با جدیدترین متد های آموزشی آماده ارائه خدمات به شما معلمان ، والدین و دانش آموزان گرامی می باشد.

متن کامل

خدمات آموزشی ما

تدریس خصوصی

تجربه متفاوت در شیوه یادگیری با مدرسان مجرب و جزوات طراحی شده با جدیدترین روش های تدریس

مشاوره و تعیین سطح

تعیین سطح بصورت آزمون های شفاهی و کتبی برای شناخت پایه علمی و خصوصیات فردی دانش آموز صورت می گیرد

برگزاری آزمون

برگزاری آزمون های هدفدار منظم به منظور اطمینان از رفع مشکلات دانش آموز (ارایه کارنامه از روند تحصیلی به اولیا(

ارسال کاربرگ

کاربرگ های متناسب با هرجلسه تدریس از طریق واتس آپ برای والدین ارسال می گردد

خدمات آموزشی ما چه ویژگی هایی دارند؟

نظارت دقیق و ارزیابی عملکرد معلمان

مدرس خوب پیش از همکاری با اساتید رزومه آنها را به دقت بررسی می‌کند. بعد از همکاری هم نظارت دقیق و دائمی بر عملکرد اساتید وجود دارد . ادامه

امکان برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین

امکان نحوه برگزاری کلاس بصورت حضوری یا آنلاین وجود دارد د. ادامه

شفافیت قیمت و تضمین پایین ترین قیمت ها

پایین ترین قیمت کلاس های اساتید در مدرس خوب است کلیه قیمت ها پیش از ثبت درخواست ب صورت شفاف برای شاگردان بیان می گردد . ادامه

اساتید مجرب

مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش ، معلم های مدارس غیر انتفاعی ، تیزهوشان و در مدرس خوب حضور دارند. ادامه

مدرسان مجرب ما

فاضله علی پور

مدرس اول دبستان

زینب جماعتی

مدرس کلاس اول

خانم علی زاده

مدرس اول دبستان

محمد حسینی

مدرس سوادآموزی

سیما مطلبی

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

میترا زحمت کش

مدرس پیش دبستانی و کلاس اول

خانم آبرومندی

مدرس پیش دبستانی واول دبستان

خانم حور فر

مدرس اول دبستان و سوادآموزی

سعیده ذاکری

مدرس اول دبستان

راهله انتظامی

مدرس کلاس اول

محسن محمدی

مدرس سوادآموزی

هانیه سراج

مدرس اول دبستان

هانیه حسینی

مدرس اول دبستان

فاطمه ملک

مدرس کلاس اول و سوادآموزی

حدیث بخششی

مدرس اول دبستان

محبوبه امیر احمدی

مدرس اول دبستان

مطالب جدید

هزینه تدریس خصوصی کلاس اول

هزینه تدریس خصوصی اول

سوال های بسیاری از هزینه تدریس خصوصی مقطع ابتدایی پرسیده می شود. خیلی از خانواده ها با سختی مطالب و روش جدید مقطع ابتدایی تا حدودی آشنایی دارند.

متن کامل
تدریس خصوصی سوادآموزی در تهران

تدریس خصوصی سوادآموزی

آموزش دوره ی خصوصی نهضت سواد آموزی شامل دوره های مقدماتی ، تکمیلی و پایانی به صورت تضمینی توسط دبیران مجرب خانم و آقا ویژه گروه سنی ۷ الی ۸۵ سال آقا و خانم در کلیه مناطق تهران.

متن کامل
مقالات اول دبستان

مقالات آموزشی اول دبستان

كارل راجرز يكي از محققان مسايل آموزشي معتقد است : معلم بايد كودك را بپذيرد ، هر چند كه نمي تواند رفتار او را بپذيرد . تغيير رفتار ، يكي از تدابير حاصل از يافته هاي علم روانشناسي

متن کامل
نحوه انتخاب معلم کلاس اول دبستان

نحوه انتخاب معلم کلاس اول

از آنجا که بخش قابل توجهی از ساختار روانی و شخصیت فردی و اجتماعی انسان، در کلاس اول ابتدایی شکل می گیرد. باید در انتخاب آموزگاران پایه اول، حساسیت و دقت بیشتری به خرج داده شود

متن کامل